Özbekistan Nakliyat

Özbekistan Nakliyat

Özbekistan Nakliyat

Uluslararası hizmet sunan firmamız, teknoloji ile uyumlu bir hizmete imza atmaktadır.

Günümüzün gereksinimlerine en hızlı şekilde karşılık veren ve işini en iyi şekilde yapmakta olan nakliye firmamız, dünyada en çok tercih edilen Türk firmasıdır. Donanımlı alt yapısı sayesinde taşınması gereken yükün türü her ne olursa olsun birçok ülkeye uygun hizmet sunmaktadır. İthalat amaçlı uluslararası anlamda nakliye işlemleri büyük bir titizlikte yerine getirmekteyiz.

Vector Transport hakkında daha fazla bilgi edinmek için +90 216 398 34 04

Özbekistan Nakliyat Hizmeti

Özbekistan Nakliyat

En Uygun Özbekistan Parsiyel Nakliyat Nasıl Yapılır?

Yol boyunca tüm eşya ve yükleriniz büyük bir emniyet altında taşınmaktadır. Profesyonel firma kimliğimize uygun olarak sorunsuz bir nakliye hizmeti sunmaktayız. Özbekistan nakliyat hizmetleri yurt dışı taşımacılık hizmetlerimizden sadece birini oluşturmaktadır. Müşterilerimiz ile yapılan anlaşmaya paralel olarak nakliye işlemleri istenen süreçte tamamlanmaktadır. Yeni talepleriniz için dünyanın dört bir noktasına hizmet sağlamaktayız.

Vector Transport – Araç Filomuz

Telefon : +90 216 398 34 04
GSM : +90 542 309 04 34 – +90 532 295 54 87
Adres: Hasanpaşa Mah. Gaziemir Cad. No:1/1 Sultanbeyli / İstanbul
Email: burak@vectortransport.com.tr – info@vectortransport.com.tr

En İyi Özbekistan Kuru Yük Taşımacılığı

İşimize büyük bir önem veriyoruz. Bu nedenle referanslarımız arasına siz değerli müşterilerimizi kazandırıyoruz. İşini seven, işine sadık ve en önemlisi işinde uzman bir ekiple tüm dünyada uluslararası nakliyat hizmeti veriyoruz. Firmamız teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Türkiye ile Özbekistan arası hafif ve ağır nakliye taşımacılığı konusunda düzenli periyotlar ile taşıma işlemleriniz tamamlanmaktadır.

En Güvenli Özbekistan Frigo Nakliyat

Türkiye Özbekistan Parsiyel Nakliyat

Tır filolarımız tonlarca yük ve eşyanızı taşırken konforu ön planda tutmaktadır. Uluslararası nakliyat parça eşya taşımacılığı için sizin ihtiyaçlarınıza özel farklı büyüklükten oluşan konteyner filolarımız bulunmaktadır. Taşınma imkanı olan tüm yükleriniz için firmamız ekonomik fiyat avantajlarını da sizlere sunmaktadır. Firmamız bünyesinden fiyat almadan yurt dışı Özbekistan Nakliyat hizmetlerimize mutlaka göz atmanız tavsiye edebiliriz. Çünkü işimiz en yüksek kaliteye sahip bir nakliye hizmeti sunmaktır. Amacımız memnun müşteriler kazanmaktır.

Telefon : +90 216 398 34 04
GSM : +90 542 309 04 34 – +90 532 295 54 87
Adres: Hasanpaşa Mah. Gaziemir Cad. No:1/1 Sultanbeyli / İstanbul
Email: burak@vectortransport.com.tr – info@vectortransport.com.tr