Kırgızistan Nakliyat

Kırgızistan Nakliyat

Kırgızistan Nakliyat

Kırgızistan Nakliyat olarak çok uzun bir geçmişten bu yana Türkiye ve Kırgızistan hattında kaliteli, bir nakliye hizmeti sunmaktayız. Kırgızistan ve ülkemiz arasında gerçekleşen ithalat ve ihracat işlemlerinizde ortaya çıkan tüm nakliyat işlemleriniz firmamız ile kusursuz olarak karşılanmaktadır.

Vector Transport hakkında daha fazla bilgi edinmek için +90 216 398 34 04

Kırgızistan Nakliye

Kırgızistan Nakliyat

Kırgızistan Ülkesine Çalışan Nakliyat Firması

Kırgızistan ülkesine çalışan nakliyat firması olarak güvenilir uluslararası nakliye işlemleri için en tecrübeli ekipleri bünyemizde barındırıyoruz. Donanımlı bir alt yapıya sahip olan araçlarımız aynı anda birçok müşteri taleplerine en hızlı şekilde cevap verebilmektedir.

Vector Transport – Araç Filomuz

Telefon : +90 216 398 34 04
GSM : +90 542 309 04 34 – +90 532 295 54 87
Adres: Hasanpaşa Mah. Gaziemir Cad. No:1/1 Sultanbeyli / İstanbul
Email: burak@vectortransport.com.tr – info@vectortransport.com.tr

İş ortaklarına kusursuz bir hizmet sunmakta olan firmamız nakliye işlemlerinizin her birini sorunsuzca tamamlamaktadır. İşinizi daha fazla büyütmenize daha fazla ülkeye açılmanıza köprü oluşturan şirketimiz tüm araç filoları ile emrinizde bulunmaktadır. Eğitimli ve tam teşekkülü belgelere sahip personellerimiz, verilen adrese taşınması gereken yükünüzü eksiksiz ve sorunsuz olarak istenilen adrese ulaştırmaktadır.

Birbirinden farklı uzunlukta ve geniş iç hacmine sahip olan tırlarımız ile ne kadar yükünüz ve eşyanız olursa olsun hepsi kontrollü ve düzenli olarak konteynerler aracılığı ile taşınmaktadır.   Müşteri taleplerini göz önünde bulunmakta olan firmamız süreç boyunca sizlerin taleplerine uygun bir nakliyat işlemi gerçekleştirmektedir. Yurt dışı ağır yük taşımacılığı denildiğinde ilk akla gelen firmamız, modern araçlarımız eşliğinde sizleri memnun edebilmenin gayreti içerisindedir.

Kırgızistan Nakliyat Ağır Nakliye Parsiyel ve Proje Taşımacılığı

Kırgızistan Nakliyat ağır nakliye parsiyel ve proje taşımacılığında yol boyu yaşanabilecek sorunlara karşın teminat amacıyla sigorta hizmeti sunulmaktadır. Yolda eşya ya da yüklerinizin başına olumsuzluklar geldiği düşünüldüğünde dahi tüm zararınız en kısa sürede karşılanmaktadır. Sizi anlayan, sizin için çalışan ekonomik nakliyat hizmetlerini sadece ve sadece firmamız hizmetleri arasında bulabilirsiniz. Yurt dışı nakliyat işlemleriniz için ilk olarak firmamızın kapısını çalarak indirimli uluslararası nakliye hizmeti alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sadece aramak ve Kırgızistan Nakliyat taleplerinizi iletmeniz alçaktır çünkü geresi bizim işimiz.

Telefon : +90 216 398 34 04
GSM : +90 542 309 04 34 – +90 532 295 54 87
Adres: Hasanpaşa Mah. Gaziemir Cad. No:1/1 Sultanbeyli / İstanbul
Email: burak@vectortransport.com.tr – info@vectortransport.com.tr

No comments.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat